Meet and Code 2023

Besplatne radionice “Game Creators” i “Python Byte“!

Dragi ljubitelji informatike i programiranja,

S ponosom pozivamo djecu na besplatne radionice koje će se održati u sklopu inicijative Meet and Code. Prilika je to za sve entuzijaste, da zavirete u svijet računalnih igara i rješavanja problemskih zadataka u Python jeziku.

Datum: 10. i 17. listopada 2023.
Vrijeme: od 19:00 sati

“Game Creators” – Razvoj računalnih igara u Python Pygame Zero-u

Zamislite svoju vlastitu računalnu igru i naučite kako je stvoriti! Na ovoj radionici, voditelji će vas provesti kroz osnove razvoja igara u Pythonu pomoću Pygame Zero biblioteke. Bez obzira jeste li početnik ili iskusni programer, ova radionica će vam pomoći da ostvarite svoje igračke snove.
Lokacija: Metalska jezgra Čakovec, informatička učionica
Dob djece: od 11 do 15 godina
e-mail: ddrabic@udruga-mis.hr
mobitel: 098/331114 (poruke na Viber)

“Python Byte” – Rješavanje problemskih zadataka u Python jeziku

Za one koji više vole logičko razmišljanje i rješavanje izazovnih zadataka, Python Byte radionica je pravi izbor. Proučit ćemo različite problemske zadatke i kako koristiti Python jezik za njihovo rješavanje. Nema boljeg načina za poboljšanje svojih programerskih vještina od praktične primjene.
Lokacija: Tehnološko-inovacijski centar Međimurje, TICM3 zgrada, informatička učionica
Dob djece: od 10 do 13 godina
e-mail: marin.drabic@udruga-mis.hr
mobitel: 097/7778721 (poruke na Viber)

Ne propustite ovu priliku za učenje, zabavu i druženje s istomišljenicima. Svi su dobrodošli. Dođite i zajedno stvorimo nezaboravno iskustvo!

Za dodatne informacije ili pitanja, slobodno nas kontaktirajte na gore objavljene e-mail adrese i mobilne brojeve.

Vidimo se 10. i 17. listopada u 19:00 sati!

#MeetAndCode #Informatika #Programiranje #MIS #GameCreators #PythonByte #Besplatno #Radionice

Posted by Dejan Drabić